Hakkımızda

Çiçek Dünyası Rize Çiçekçilik , 2014 yılında Rize'de kurulmuştur... "Aynı Gün Teslimat" sloganı ile yola çıkarak, çiçekçilik sektöründe kendi markasını oluşturan Çiçek Dünyası  Çiçekçilik, her geçen gün yükselen çizgisi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Çiçek Dünyası Rize  Çiçekçilik, faaliyetlerine güven, hız ve kalite konularına odaklanarak devam etmekte, teknolojik gelişmeleri her zaman çok yakından takip etmektedir.

Firmamız, cicekdunyasirize.com sanal mağazasını kurarak, Perakende olarak yürüttüğü profesyonel çiçekçilik hizmetini sanal ortama taşımıştır...

VİZYONUMUZ
Müşterilerimizin, çiçekçilik sektörü ile ilgili tüm ihtiyaç ve beklentilerini Dünya Standartlarında sağlayarak,
%100 müşteri memnuniyeti sağlamak vizyonumuzun gereğidir.

MİSYONUMUZ
"Daima yenilik" ve Kalite Politikamız ile sektöre yön ve değer katan önemli bir marka olmak misyonumuzun en önemli unsurudur.

KALİTE POLİTİKAMIZ 
Kullandığımız malzemeden, teslimat anına kadar her aşamada kullanmakta olduğumuz her ürün ve teknik donanımın en kalitelisini özenle seçmekte, üretimini yaptığımız ürünlerin gönderildiği yerde siz değerli müşterilerimizi temsil ettiğini vurgulayarak, her zaman mükemmel ürünler üretmekyeyiz. Kalite politikamızın bize verdiği güvenle %100 Müşteri Memnuniyeti garantisi vermekteyiz.

 

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ ;

1.     Tüketici haklarına saygı ve Müşteri Memnuniyeti

2.     Kalite

3.     Daima Yenilik

4.     Üstün Hizmet

5.     Hızlı Teslimat